Logo

Rozwijaj fundację dzięki webinarom. Praktyczne wskazówki ekspertów NGO

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Małgorzata Kazubska

Ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem z zakresu organizacji, koordynacji i promocji projektów społecznych, edukacyjnych
i badawczych.
Od 2009 roku związana z sektorem pozarządowym.
Od 4 lat, wraz z zespołem fundacji Katalyst Education, rozwija bezpłatne, cyfrowe narzędzia edukacyjne, które pomagają wyrównywać szanse polskich uczniów (Pi-stacja, Mapa Karier).
Na co dzień prowadzi zespół komunikacji i odpowiada za upowszechnianie otwartych zasobów edukacyjnych.

Anna Budzińska

Twórca i dyrektor Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku, placówki będącej jedną z pięciu na świecie i jedyną w Europie repliką Princeton Child Development Institute w USA. Wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Pomysłodawczyni i twórczyni w Polsce trzystopniowego kursu doskonalącego dotyczącego terapii behawioralnej dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pierwsza edycja tego kursu odbyła się w latach 90-tych XX wieku.
IWRD od 2005 roku zajmuje się wszechstronną pomocą osobom z autyzmem i ich rodzinom, uczy i szkoli specjalistów z kraju i Europy, Współautorka platformy edukacyjnej „Kwadrans dla terapii”, wykładowca akademicki, wykłada na studiach dziennych i podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, na studiach podyplomowych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, autorka wielu artykułów naukowych oraz publikacji pomagających w prowadzeniu terapii.
Organizuje sympozja, uczestniczy i prezentuje wyniki badań własnych na wielu konferencjach w Polsce, Europie i w USA.

Grzegorz Ludwin

Prezes Zarządu Fundacji Pro NGO.
Od kilku lat związany ze środowiskiem korporacyjnym w obszarach m.in. CSR, szerokorozumianego HR (wolontariat, Employer Branding, talenty, rozwój), ale również PR i marketingu. Realizuje wspólnie oraz dla firm liczne projekty m.in. akcje pracownicze, koncerty i inicjatywy charytatywne, szkolenia, warsztaty, odpowiadając za ich pomysł, przygotowanie i kompleksową realizację.
Posiada duże doświadczenie w obszarze fundraisingu i sponsoringu. Inicjator projektów społecznych i charytatywnych m.in. Pomagaj z pasją, Kompas NGO, Challenge CEO4ProNGO, angażujących firmy i pracowników z całego kraju.